Yüz Analizi Nedir?

Karşımıza çıkan insanları tanımlamak ve onlar hakkında gerçek bilgilere sahip olmak oldukça zordur. Bazen bir insanı tamamen tanıyabilmek için ona epey bir zaman ayırmamız gerekir. Fakat bu yeterli olmamakta ve kişi analizini tam tespit edemediğimiz için yanılmaktayız. Bütün bunlardan emin olmak ve karşımızdakini çözmek için birkaç tüyoya sahip olmamız gerekir.
Bazen yüzünüze gülen bir insanın aslında size farklı egolarla yaklaştığını anlayamazsınız. Her ne kadar gözünden anlarım kelimesi her yerde tabir edilse de bu analiz asla doğru değildir. Çünkü insanların her zaman yanılma payları yüksektir. Bazen çok iyi dediğiniz birisi siz yarı yolda bırakabilir. Burada güven oluşsa dahi kişilik değişimleri beynin yönettiği noktadan ilerliyor ve bunu durdurmanız bazen mümkün olmayabiliyor.

Acaba konuştukları ve düşündükleri aynı mı ?
Yoksa bu iki düşüncenin altında iki değişik karakter mi yatıyor?
 
Bütün bunları idrak etmeniz için tanıma evresini en iyi şekilde tamamlamanız gerekir. Bir insanın iyi niyetli mi yoksa kötü niyetli mi olduğunu sadece sergilediği hareketlerinden değil  Yüz analiziyle de anlamanız mümkün.
 
Yüz analizi ile kişileri önyargı yapmadan çözümleyebilir miyiz? Kesinlikle evet.
 
İşte bu konu hakkında bilimsel deney, gözlem ve araştırmaları bir araya getirdik ve yüz ve bedenin insan kimliğinde ne kadar önemli olduğunu sizlerle paylaşmak isteriz. 
Resim